Supplement Exhibitions and Trade Fairs in Hospodářské noviny

Current Events

( Page 1 / 6 )  

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY NOVOMĚSTSKÉ RADNICE

10.2. - 25.10.2021

czePraha - Novoměstská radnice Prohlídka s poutavým výkladem vhodná i pro děti odkryje návštěvníkům kus historie jedné z nejkrásnějších pražských národních kulturních památek. Podívají se i do prostor, které nejsou běžně přístupné. Sraz na nádvoří. 10. 2. – 25. 10. Závazné přihlášky předem s dostatečným předstihem - info na www.nrpraha.cz, vstup 1 osoba 100 Kč (+ jedno dítě do 15 let zdarma)

Currently held

STYLOVÉ VEČERY 2021

18.2. - 9.12.2021

czePraha - Novoměstská radnice Sedm koncertů již 8. hudebního cyklu se smyčcovým orchestrem Harmonia Praga s uměleckým vedoucím, houslistou Miroslavem Vilímcem a dirigentem Štefanem Britvíkem. Koncerty probíhají s pauzou, během které se mohou návštěvníci Stylových večerů příjemně osvěžit v přilehlém foyer vynikajícím moravským vínem. Cyklus navazuje na předchozí ročníky podporované městskou částí Praha 2. Velký sál, začátek všech koncertů v 19:30 hod. Vstupné plné 320 Kč, snížené 170Kč, bližší info na www.harmoniapraga.cz

Currently held

TOYEN: THE DREAMING REBEL

9.4. - 15.8.2021

czePraha - Valdštejnská jízdárna The international exhibition is organized by the National Gallery Prague, the Hamburger Kunsthalle and the Musée d’Art Moderne de Paris.

Currently held

CZECH PRESS PHOTO 2020

29.4. - 31.10.2021

czePraha - Národní muzeum 26. ročník novinářské soutěže a výstavy

Currently held

STOPY ŽIDOVSKÉ PŘÍTOMNOSTI V PRAZE 2

4.5. - 30.6.2021

czePraha - Novoměstská radnice Židovská obec na pražských Vinohradech patřila k největším v Československu a je spojena s mnoha významnými a zajímavými osobnostmi. Prohlédnete-li si výstavu v pokladně věže a zadíváte-li se na panorama Vinohrad z ochozu, můžete si kromě dvou věží kostela sv. Ludmily představit i dvě věže synagogy v Sázavské ulici. Putovní výstava představuje málo známou a opomíjenou kapitolu z historie Vinohrad a na Novoměstskou radnici se vrátila po sedmi letech. Autorem projektu je dokumentarista Martin Šmok. Prohlídka zdarma, otevřeno út – ne 10 – 18 hod.

Currently held

FRANTIŠEK SKÁLA AND OTHER WORKS

4.5. - 29.8.2021

czePraha - Dům U Kamenného zvonu The exhibition is largely devoted to the artist’s lesser-known book illustrations. In his work to date, Skála has created many illustrations for works ranging from children’s books, to scientific publications, to photographic comic strips and artist’s books, using various art techniques. The form of the exhibition also includes a number of other aspects related to Skála’s sculptures, paintings and performances.

Currently held

ON LOVE

12.5. - 19.9.2021

czePraha - Centrum současného umění DOX The first public presentation of the works of Siegfried Herz, which include paintings, drawings, photos and videos. Up until now, Herz has only allowed a few of his closest friends and family members to see his work. For more than ten years, the artist has lived isolated from the outside world.

Currently held

FENOMEANDER

12.5. - 29.8.2021

czePraha - Centrum současného umění DOX The exhibition will feature living Czech artists who are illustrating either their own books or those of other authors.

Currently held

VANITAS

12.5. - 10.10.2021

czePraha - Centrum současného umění DOX Exhibition explores death and dying, an important theme in contemporary art, presents the works of more than 60 artists spanning several generations and a variety of genres, from painting and drawing to graphic arts, from photographs to sculptures, installations or conceptual projects.

Currently held

MAHLER JIHLAVA - THE MUSIC OF THOUSANDS

20.5. - 30.11.2021

czeJihlava + online Festival tvorby Gustava Mahlera, jeho současníků a pokračovatelů jeho uměleckého poselství spolu se zaměřením na autory, jejichž život, studijní léta nebo tvorba je spjata s regionem Vysočiny.

Currently held

LETNÍ SCÉNA AZYL78 - AZYL78 BIG TOP

25.5. - 30.9.2021

czePraha - Výstaviště Holešovice The Azyl78 Big Top will offer a base of operation for many theatres, ensembles, and other live performance artists. You can expect premiere shows, events, and certainly a one-of-a-kind outdoor activity. Afterall, actors, clowns, acrobats, dancers, filmmakers, musicians and you, the audience, are all connected by one belief that #cultureneverstops!

Currently held

MLADÍ LADÍ JAZZ

26.5.2021 - 4.3.2022

czePraha, Olomouc, Děčín International jazz festival

Currently held

CONCENTUS MORAVIAE

27.5. - 24.6.2021

czeRůzná města jižní Moravy a Vysočiny Mezinárodní hudební festival nabízí posluchačům příležitost propojit jedinečné hudební zážitky s atmosférou zámků, hradů, kostelíků i katedrál

Currently held

LEOŠ JANÁČEK INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL

27.5. - 1.7.2021

czeOstrava, Hukvaldy, Frýdek-Místek, Opava, Kravaře, Ludgeřovice Leoš Janáček International Music Festival builds on the long tradition of the Janáček-themed festivals in Ostrava and the Moravian-Silesian Region.

Currently held

HUDEBNÍ FESTIVAL LUDWIGA VAN BEETHOVENA

27.5. - 27.6.2021

czeTeplice, Jimlín, Osek, Litoměřice, Chomutov, Děčín, Klášterec nad Ohří, Most 

Currently held

( Page 1 / 6 )  

Před návštěvou akce je nutné OVĚŘIT SI DATUM A MÍSTO konání přímo na webových stránkách veletrhu nebo u pořadatele. Správce portálu veletrhyavystavy.cz neručí za správnost a úplnost poskytnutých informací.