Supplement Exhibitions and Trade Fairs in Hospodářské noviny

Current Events

  ( Page 2 / 8 )  

JOSEF SUDEK: TOPOGRAFIE SUTIN JOSEF SUDEK: TOPOGRAPHY OF RUINS

22.5. - 19.8.2018

czePraha - Dům fotografie, Revoluční 5 The exhibition presents a nearly unknown and as yet unexhibited set of photographs by Josef Sudek (1896–1976), who in 1945 photographed Prague’s monuments damaged during the Second World War.

Currently held

MICHAL ŠKODA / TICHO MÍST

18.5. - 31.7.2018

czePraha - Galerie Kvalitář Nový soubor kreseb tužkou Michala Škody, ve kterém se autor zabývá vztahem člověka k prostoru i ke konkrétnímu místu. Kresby budou prezentovány spolu s výběrem z jeho autorských knih, z posledních tří let, odhalujících princip uvažování uplatněný ve vystavených dílech.

Currently held

VYSOCE CTĚNÁ SLEČNO / MŮJ MILÝ. DESATERO MUŽŮ NA PALETĚ ŽIVOTA ZDENKY BRAUNEROVÉ

13.4. - 12.8.2018

czeRoztoky u Prahy - zámek Výjimečný soubor uměleckých děl shromážděných k 160. výročí narození malířky Zdenky Braunerové je mimořádný nejen svým rozsahem, ale i rozmanitostí. Prezentována budou díla mužů – výtvarníků z okruhu malířky. Na výstavě bude prezentováno přes 90 uměleckých děl z více než desítky státních institucí i ze soukromých sbírek. Rodin, Chittussi, Bílek, Zrzavý a ti druzí …

Currently held

DIVADELNÍ LUHAČOVICE DIVADELNÍ LUHAČOVICE

19.8. - 25.8.2018

czeLuhačovice - divadlo 20. ročník přehlídky komorní divadelní tvorby

LUBOMÍR TYPLT: NEUTOPÍŠ SE DVAKRÁT V TÉŽE ŘECE LUBOMÍR TYPLT: NEUTOPÍŠ SE DVAKRÁT V TÉŽE ŘECE

29.6. - 2.9.2018

czePraha - Galerie Václava Špály Výběr Typltových prací z poslední tří let postihuje dva základní námětové okruhy: mužský a ženský svět. Tyto polarity jsou řešeny odlišně jak v kompoziční výstavbě, tak v modelaci a v barevném řešení.

Currently held

LETNÍ BAROKNÍ FESTIVAL SUMMER BAROK FESTIVAL

8.6. - 22.9.2018

czeMariánská Týnice, Klatovy, Zelená Hora, Tachov, Kladruby, Plasy, Hrádek u Sušice, Manětín Hlavní osu tvoří 8 top akcí ve významných barokních lokalitách Plzeňského kraje. Festival doplňují lokální koncerty, slavnosti v barokním duchu, poutní mše, výstavy a jiné zajímavé akce.

Currently held

FESTIVAL m3 / UMĚNÍ V PROSTORU

9.6. - 30.9.2018

czePraha - různá místa Přehlídka vizuálního umění v ulicích Prahy

Currently held

1968:COMPUTER.ART

20.4. - 5.8.2018

czeBrno - Moravská galerie Výstava připomíná jednu z prvních světových prezentací počítačové grafiky. Ve druhé části budou i obrazy Zdeňka Sýkory.

Currently held

28 INTERNATIONAL BIENNIAL OF GRAPHIC DESIGN

10.5. - 26.8.2018

czeBrno - Umělecko-průmyslové muzeum Mezinárodní bienále grafického designu Brno již více než padesát let reflektuje dění a proměny vizuální kultury. Řadí se mezi nejstarší a nejvýznamnější akce tohoto druhu na světě.

Currently held

A TRIP TO MYTHOLOGY

11.5. - 2.9.2018

czePísek - Sladovna An adventurous and edifying expedition into the magical world of the Forman Brothers’ Theatre, Josef Sodomka and Sladovna Písek. The Trip to Mythology will amaze you with the charming world of fantastic stories, mythical creatures and medicinal plants. An adventurous and playful exposition was created in Sladovna, where children can immerse themselves in the world of mythology in the theatre scenery.

Currently held

ADOLF HOFFMEISTER DOBRODRUŽSTVÍ MALÉHO NÁMOŘNÍČKA

17.5. - 9.9.2018

czeLiberec - Oblastní galerie Výstava koláží Adolfa Hoffmeistera z roku 1964 na téma lidských osudů a strašlivých nástrah života je doplněna animovaným filmem z roku 1970.

Currently held

AGROKOMPLEX

16.8. - 19.8.2018

svkNitra - Agrokomplex 45th international trade fair for agriculture and food industry

ASIANFEST PRAGUE

27.7. - 29.7.2018

czePraha - Branická louka Hlavním cílem festivalu je přinést do Prahy dokonalou atmosféru a zážitek ze zemí, jako jsou Čína, Vietnam, Thajsko, Indie, Korea, Japonsko, Filipíny, Indonésie, Malajsie či Srí Lanka. Budete si moci vychutnat autentickou kuchyni těchto zemí prezentovanou nejlepšími asijskými restauracemi Evropy a zhlédnout některé z nejslavnějších asijských umělců na čtyřech různých scénách.

BACH IN JAZZ - NAJPONK TRIO

20.7. - 20.7.2018

czePraha - Novoměstská radnice Bach for All není jen klasika. Uznávaný jazzman Najponk si vezme „do parády“ některé úseky Bachovy hudby a společně s Taresem Voloschukem a Markem Urbánkem ji rozvede tak trochu jinak - v jazzových rytmech a ve stylu jazzové improvizace.

BEER FEST BRNO

1.8. - 4.8.2018

czeBrno - nám. Svobody Pivní festival Brno je festivalem především chutí a zážitků, na kterém se představí 25 pivovarů a minipivovarů z celé ČR, ale i zahraničí, doplněné o stánky s občerstvením a regionálními prodejci.

  ( Page 2 / 8 )  

Před návštěvou akce je nutné OVĚŘIT SI DATUM A MÍSTO konání přímo na webových stránkách veletrhu nebo u pořadatele. Správce portálu veletrhyavystavy.cz neručí za správnost a úplnost poskytnutých informací.