Supplement Exhibitions and Trade Fairs in Hospodářské noviny

Aktuell

  ( Seite 2 / 10 )  

ANTONÍN KRATOCHVÍL: PHOTO ESSAYS

12.6. - 18.10.2020

czePraha - Dům U Kamenného zvonu Retrospective exhibition of the Czech photographer Antonín Kratochvíl presents a cross-section of a highly expressive, suggestive photographic oeuvre by one of the world’s most prominent and significant producers of social documentary photography and photojournalism on the nature of contemporary human society.

Jetzt stattgefundene

Novoměstský festival komorní hudby / NOVOFEST 2020

22.6. - 21.12.2020

czePraha - Novoměstská radnice Jubilejní již 10. ročník hudebního festivalu. Jeden ze zářijových koncertů Novofestu se koná mimo Novoměstskou radnici. 22. 6. – 21. 12. Velký sál, vstupné plné 300 Kč, snížené 150 Kč, informace na www.novofest.cz Zahajovací koncert Novofestu 2020 proběhl v červnu. Termíny dalších koncertů, které proběhnou v historickém Velkém sále Novoměstské radnice vždy od 19:30 hodin: 26. 8. Fats Jazz Band z Bratislavy - Strhující vystoupení slovenského swingového orchestru se sólisty a tancem. 22. 9. Dvořákovo kvarteto - Tradiční repertoár v tradičním podání špičkových hudebníků v čele s klavíristkou Slávkou Pěchočovou Vernerovou. 8. 10. Hudebně literární večer - Martin Myšička a Kristina Kasíková – Oblíbená kombinace uměleckého přednesu a klavírních tónů. 30. 11. MIMOŘÁDNÝ KONCERT - Ať žije Bohemia Saxophone Quartet! - Koncert u příležitosti 30. narozenin souboru (koncert byl původně plánový na jaře 2020. 21. 12. Závěrečný koncert - Trio Siraels - Předvánoční koncert s romantickou hudbou.

Jetzt stattgefundene

ALFONS MUCHA A PASTA ONER ELUSIVE FUSION

23.6. - 25.10.2020

czePraha - Museum Kampa Výstava přinese protnutí dvou významných osobností – jednoho z hlavních iniciátorů art nouveau Alfonse Muchy a jedné z vůdčích osobností české vizuální scény Pasty Onera, zabývajícího se již více než deset let obrazy.

Jetzt stattgefundene

LOVELIES FROM THE FILES. SUDEK AND SCULPTURE

23.6. - 27.9.2020

czePraha - Dům Fotografie, Revoluční 5 he exhibition focuses particularly on sculptures – Sudek’s favourite subject which he photographed all throughout his career from the 1920s to 1970s.

Jetzt stattgefundene

MODRÁ

23.6.2020 - 3.1.2021

czeLuhačovice - muzeum Výstava historie modrotisku

Jetzt stattgefundene

HRADECKÝ SLUNOVRAT

27.6. - 24.10.2020

czeHradec nad Moravicí Kulturní a rodinný festival na nejpohádkovějším zámku v České republice. Červnový program (27.6. - 28.6.) se odehraje venku, říjnový (23.10.-24.10.) v prostorách Červeného zámku.

Jetzt stattgefundene

V PRAZE JAKO DOMA – Novoměstská radnice – VOUCHERY PRO TURISTY

1.7. - 30.9.2020

czePraha - Novoměstská radnice Neváhejte a využijte jedinečnou letní nabídku pro mimopražské návštěvníky! Za každou noc v hotelu dostanete volný vstup do muzea, na památky, do zoo a na spoustu dalších atrakcí a zážitků. A také na VYHLÍDKOVOU VĚŽ Novoměstské radnice. Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku. Projekt se zaměřuje na české turisty a především restart cestovního ruchu po nedávné koronakrizi. VOUCHER - poukázka, kterou návštěvníkovi poskytne město, bude platná v několika kulturních i volnočasových zařízeních města Prahy a to i na Novoměstské radnici. Do vyprodání zásob!

Jetzt stattgefundene

ČESKÝ VARHANNÍ FESTIVAL

5.7. - 4.10.2020

czeRůzná města a obce Czech organ festival

Jetzt stattgefundene

MAHLER JIHLAVA - THE MUSIC OF THOUSANDS *** NEW DATES ***

7.7. - 30.11.2020

czeJihlava Festival tvorby Gustava Mahlera, jeho současníků a pokračovatelů jeho uměleckého poselství spolu se zaměřením na autory, jejichž život, studijní léta nebo tvorba je spjata s regionem Vysočiny.

Jetzt stattgefundene

SCULPTURE LINE 2020 i na Novoměstské radnici / ALEXANDRA KOLÁČKOVÁ – SEDÍCÍ POSTAVA

8.7.2020 - 31.3.2021

czePraha - Novoměstská radnice Jednou ze zajímavých zastávek sochařské linky 6. ročníku mezinárodního sochařského festivalu 2020 je Novoměstská radnice. Barevná socha je zhotovena z vysokopálené šamotové hlíny a zůstane na nádvoří umístěna až do jara 2021. Prvotním impulzem vzniku této realizace byl záměr dotvořit intimní místo jedné soukromé zahrady posezením s plastikou. Vznikla tak lavička v podobě stylizované ženy, které se můžete uvelebit v náručí s knížkou, nebo usednout tváří v tvář blízké osobě v důvěrném hovoru.

Jetzt stattgefundene

IN THE CITY

10.7. - 27.9.2020

czePraha - Centrum současného umění DOX Ivana Lomová paints Prague. Or rather, she paints the memories imprinted on today’s Prague, picking spots that still carry the distinct atmosphere of the so-called “normalization era”, the years of her childhood and adolescence.

Jetzt stattgefundene

FRANTIŠEK MUZIKA: DRAWINGS AND PRINTS

14.7.2020 - 3.1.2021

czePraha - Veletržní palác The exhibition presents František Muzika (1900–1974) and his imaginatively conceived drawing and prints from the National Gallery Prague’s collection. All of them serve as a stage for lyrical metamorphoses filled with enigmatic references. The exhibition has been organised to mark the 120th anniversary of the artist’s birth.

Jetzt stattgefundene

LEONARDO DA VINCI - AN INSPIRING GENIUS

21.7. - 18.10.2020

czePraha - Schwarzenberský palác The Graphic Cabinet in Schwarzenberg Palace will present both images based on works by Leonardo and creations loosely inspired by him. Although the Cabinet is primarily devoted to the Old Masters, this time the display will also offer prints and drawings by 19th- and 20th-century artists. Visitors to the National Gallery will therefore have the opportunity to see drawings by Jan Zrzavý and Vilém Kandler. Other works on view will include prints by Albrecht Dürer and William Hogarth, and an engraving based on a drawing by Peter Paul Rubens. The highlight of the exhibition will be the etching Salvator Mundi by Wenceslaus Hollar, based on a painting by Leonardo that has recently resonated through all world media.

Jetzt stattgefundene

BEDŘICH DLOUHÝ: MOJE GUSTO

22.7. - 15.11.2020

czePraha - Městská knihovna Organized under the motto of “Come Closer,” the first edition of Bienále Ve věci umění / Matter of Art explores questions of co-existence in a society in which people no longer speak the same language. It looks at instances in which language has failed, exploring contempt, irritation, fear, frustration, anger, aggression, and fatigue.

Jetzt stattgefundene

MUZEUM MOBILNÍCH TELEFONŮ - VÝSTAVA

5.8. - 30.9.2020

czeŽelezná Ruda Výstava mobilních telefonů od provopočátků telefonování bez šňůr po první iPhone. Světově unikátní exponáty; prototypy telefonů, které se nikdy nevyráběly; předvýrobní prototypy; telefony slavných osobností; dobové předměty a reklamy; stovky telefon

Jetzt stattgefundene

  ( Seite 2 / 10 )  

Před návštěvou akce je nutné OVĚŘIT SI DATUM A MÍSTO konání přímo na webových stránkách veletrhu nebo u pořadatele. Správce portálu veletrhyavystavy.cz neručí za správnost a úplnost poskytnutých informací.