Veletržní příloha deníku Hospodářské noviny

Aktuální akce

  ( Strana 3 / 12 )  

EBERHARD HAVEKOST - LOGIK

6.4. - 2.7.2017

czePraha - Galerie Rudolfinum Výstava německého malíře Eberharda Havekosta, jednoho z čelních představitelů nové generace malířů, kteří ve své tvorbě užívají digitální vizuální jazyk.

Právě probíhá

JAN ŠAFRÁNEK - BAREVNÝ SVĚT LIDÍ

6.4. - 28.5.2017

czePraha - Obecní dům Výstava uznávaného malíře excelujícího ve figurální kresbě, který je známý jako stálý portrétista lidských mravů a nemravů, a který své obrazy tvoří s nekompromisní technickou důkladností. Vystaveno bude i rozměrné autorovo dílo Oltář Milénia – Zahradní slavnost (2002)

Právě probíhá

BIG BANG DATA

7.4. - 14.8.2017

czePraha - Centrum současného umění DOX Výstava o tom, jak informační exploze mění náš svět.

Právě probíhá

NEJEN DESIGN

7.4. - 30.6.2017

czeČeské Budějovice - Galerie Mariánská Výstava uměleckých děl, soch a předmětů denní potřeby od více než desítky výtvarníků a designérů z celé České republiky. Vystavené exponáty lze zakoupit.

Právě probíhá

ADOLF BORN - JAK VZNIKÁ POŠTOVNÍ ZNÁMKA

7.4. - 30.6.2017

czeKladno - Sládečkovo vlastivědné muzeum Putovní výstava poštovních známek od Adolfa Borna. Výstava připomene také život a dílo umělce a propagátora monarchismu. Díky unikátním fotografiím Martina Říhy z Poštovního muzea lze nahlédnout i do jeho dílny.

Právě probíhá

JAROSLAV PROKOP - PORTRÉT JEDNOHO HUDEBNÍHO FESTIVALU

7.4. - 18.6.2017

czePraha - Leica Gallery Prague Výstava Portrét jednoho hudebního festivalu je vizuální mapou hudební slavnosti z léta roku 1976 v západoslovenském Pezinku. Rozsáhlý cyklus černobílých fotografií dokumentaristy, vyhledávaného divadelního fotografa a portrétisty Jaroslava Prokopa.

Právě probíhá

FESTIVAL CAVE BEAT 2017

8.4. - 23.9.2017

czeBlansko - Jeskyně Výpustek Mezinárodní benefiční festival v jeskyních Cave Beat - hudební dialog pravěkých jeskynních prostor s živou akustickou hudbou a zpěvem.

Právě probíhá

RICHARD DEACON - FREE ASSEMBLY

13.4. - 17.9.2017

czePraha - Městská knihovna Výstava sochařských děl nejvýznamnějšího, v celosvětovém měřítku nejvýraznějšího a nejsledovanějšího anglického tvůrce.

Právě probíhá

JAN ŠAFRÁNEK - BAREVNÝ SVĚT LIDÍ

21.4. - 9.6.2017

czePraha - Galerie Gema Výstava uznávaného malíře excelujícího ve figurální kresbě, jehož díla se vyznačují rovnocenným spojením uměleckého vidění a technického provedení.

Právě probíhá

EMMA 75

22.4. - 30.9.2017

czeČeský Krumlov - Klášter klarisek, Seminární místnosti Souborná expozice tvorby známé a respektované výtvarnice Emmy Srncové.

Právě probíhá

STREET FOOD POP UP

25.4. - 26.9.2017

czePraha - Novoměstská radnice Nádvoří radnice od jara ještě více ožilo. Úterky mezi 11. a 14. hodinou patří od konce dubna kvalitnímu street foodu asi tří stánků, které pro návštěvníky připraví například asijskou kuchyni, něco sladkého i pořádný kus masa. Kromě letních prázdnin a úterka 27.6.2017 se může každý kolemjdoucí vždy v úterý až do konce září občerstvit skvělým jídlem.

Právě probíhá

GERHARD RICHTER

26.4. - 3.9.2017

czePraha - Národní galerie Palác Kinských Výstava Gerharda Richtera, s pohledem na průřez umělcovým dílem, je jeho první retrospektivní výstavou ve střední Evropě. Více než padesát vybraných prací vás provede Richterovým dílem, pohybujícího se v několika žánrech: od realismu k naturalismu, pop artu, konceptuálnímu umění až po abstrakci.

Právě probíhá

ADOLF BORN

28.4. - 31.7.2017

czePraha - Muzeum Kampa Retrospektivní výstava umělce, který vytvořil svébytný svět nevídaných zvířat, roztodivných bytostí, svět prostoupený jinotajnými příběhy, úsměvy a humornou nadsázkou. Adolf Born je nezaměnitelná značka a garance autentičnosti.

Právě probíhá

DNES PROVÁZÍ MINOR

30.4. - 17.6.2017

czePraha - Novoměstská radnice Herci divadla Minor provedou návštěvníky Novoměstské radnice tak trochu jiným způsobem.

Právě probíhá

JIŘÍ STRAKA - KVĚTINY V MOŘI ZLA

2.5. - 26.5.2017

czePraha - Nová galerie Výstava obrazů

Právě probíhá

  ( Strana 3 / 12 )  

Před návštěvou akce je nutné OVĚŘIT SI DATUM A MÍSTO konání přímo na webových stránkách veletrhu nebo u pořadatele. Správce portálu veletrhyavystavy.cz neručí za správnost a úplnost poskytnutých informací.