Veletržní příloha deníku Hospodářské noviny

Aktuální akce

  ( Strana 2 / 9 )  

BODY THE EXHIBITION

16.2. - 30.6.2017

czePraha - Výstaviště Holešovice Velkolepá výstava o lidském těle. Výstava bude rozložena ve dvanácti sálech, které budou jednotlivě představovat fungování lidského organismu. Připravena je také interaktivní část.

Právě probíhá

HANSE GOLF

17.2.2017 - 19.2.2019

deuHamburk Mezinárodní veletrh golfu a golfové turistiky

Právě probíhá

OČÍM SKRYTÉ

23.2. - 17.9.2017

czePraha - Klášter sv. Anežky České Výstava, která návštěvníkům nabízí nově nahlédnout na známá díla, všímat si skrytých detailů a seznámit se s dílenskými postupy středověkých malířů a sochařů.

Právě probíhá

BRATŘI V TRIKU 70

24.2. - 9.7.2017

czeRoztoky u Prahy - Středočeské muzeum Unikátní výstava mapující 70 let Studia Bratři v triku - nejúspěšnějšího a nejstaršího českého studia kresleného filmu.

Právě probíhá

MAGICKÉ VIKÝŘE PLAY

3.3. - 30.6.2017

czePraha - Malostranská beseda Interaktivní výstava. Expozice Niklovy koncepce vytváří imaginativní prostor pro všechny smysly. Návštěvníkům nabídne kreativní výbavu v podobě nejrůznějších zvukových, optických a kinetických nástrojů.

Právě probíhá

KLOBOUKY

9.3. - 30.7.2017

czeRoztoky u Prahy - Středočeské muzeum Historie a současnost módního doplňku

Právě probíhá

FRANTIŠEK SKÁLA - JÍZDÁRNA

10.3. - 3.9.2017

czePraha - Jízdárna Pražského hradu Výstava Františka Skály představí převážně práce vzniklé od roku 2004 do současnosti. Instalace bude pracovat s výstavním prostorem jako celkem, jeho světelnou atmosférou, a bude obsahovat jak rozličné výstavní pavilony, tak solitérní monumentální díla, světelné instalace i práce vytvořené přímo pro prostor Jízdárny. Od 15.6. se výstava rozroste i mimo prostory galerie - na Malostranském nám. vyroste "Prastánek", organicko- rukodělný objekt vytesaný s třista let starého dubu.

Právě probíhá

CHARTA STORY. PŘÍBĚH CHARTY 77

14.3.2017 - 13.1.2019

czePraha - Salmovský palác Výstava Příběh Charty je připomínkou čtyřicátého výročí Charty 77, neformální občanské iniciativy, kritizující nedodržování lidských a občanských práv.

Právě probíhá

AJ WEJ WEJ - ZÁKON CESTY

15.3.2017 - 7.1.2018

czePraha - Veletržní palác Nová monumentální instalace, kterou slavný čínský umělec vytvořil speciálně pro působivý interiér Velké dvorany Veletržního paláce. Propracované skulpturální instalace vstupují do dialogu s daným místem a korespondují s jeho dimenzemi a architektonickým charakterem.

Právě probíhá

DOTEK DOBY

17.3. - 3.9.2017

czePraha - Veletržní palác Instalace Magdaleny Jetelové, připravená speciálně pro Národní galerii v Praze, promění Malou dvoranu Veletržního paláce v rozšířené pole, které návštěvníkovi galerie umožní bezprostřední setkání s autorčiným způsobem myšlení a práce.

Právě probíhá

OLDŘICH NOVÝ – ŽIVOT MEZI FILMEM A DIVADLEM

20.3. - 30.6.2017

czePraha - Muzeum hlavního města Prahy (hlavní budova) Výstava představuje jednoho z největších a nejtalentovanějších herců, kteří se kdy objevili na naší herecké scéně.

Právě probíhá

EBERHARD HAVEKOST - LOGIK

6.4. - 2.7.2017

czePraha - Galerie Rudolfinum Výstava německého malíře Eberharda Havekosta, jednoho z čelních představitelů nové generace malířů, kteří ve své tvorbě užívají digitální vizuální jazyk.

Právě probíhá

BIG BANG DATA

7.4. - 14.8.2017

czePraha - Centrum současného umění DOX Výstava o tom, jak informační exploze mění náš svět.

Právě probíhá

NEJEN DESIGN

7.4. - 30.6.2017

czeČeské Budějovice - Galerie Mariánská Výstava uměleckých děl, soch a předmětů denní potřeby od více než desítky výtvarníků a designérů z celé České republiky. Vystavené exponáty lze zakoupit.

Právě probíhá

ADOLF BORN - JAK VZNIKÁ POŠTOVNÍ ZNÁMKA

7.4. - 30.6.2017

czeKladno - Sládečkovo vlastivědné muzeum Putovní výstava poštovních známek od Adolfa Borna. Výstava připomene také život a dílo umělce a propagátora monarchismu. Díky unikátním fotografiím Martina Říhy z Poštovního muzea lze nahlédnout i do jeho dílny.

Právě probíhá

  ( Strana 2 / 9 )  

Před návštěvou akce je nutné OVĚŘIT SI DATUM A MÍSTO konání přímo na webových stránkách veletrhu nebo u pořadatele. Správce portálu veletrhyavystavy.cz neručí za správnost a úplnost poskytnutých informací.