Supplement Exhibitions and Trade Fairs in Hospodářské noviny

Nach Branchen

Field list: Sonstige kulturelle Veranstaltungen

( Seite 1 / 5 )  

THE ANTHILL

12.5.2017 - 30.12.2022

czePísek - Sladovna Third part of the most popular and most successful interactive exposition for children entitled Anthill. The first two versions of the anthill were made from cardboard. The new Anthill is even better – it is made of wood and it will stay in Sladovna permanently!

Jetzt stattgefundene

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY NOVOMĚSTSKÉ RADNICE 2019

14.1. - 14.10.2019

czePraha - Novoměstská radnice Komentované prohlídky Novoměstské radnice s poutavým výkladem odkrývají návštěvníkům kus historie národní kulturní památky, která vznikla brzy po založení Nového Města Karlem IV. Během komentovaných prohlídek návštěvníci nahlédnou i do prostor, které nejsou veřejnosti běžně přístupné a vystoupí i na ochoz věže. Prohlídky jsou vhodné i pro děti a pro velký zájem veřejnosti se budou konat v pravidelných termínech i v roce 2019. A kdo má rád romantickou atmosféru, bude moci přijít nově dokonce na prohlídku při západu slunce.

Jetzt stattgefundene

OTEVŘENÉ CHRÁMY 2019 - OSTRAVA

6.5. - 30.10.2019

czeMoravskoslezský kraj - různá msta Projekt zpřístupní 33 církevních budov v Moravskoslezském kraji

Jetzt stattgefundene

ANEŽKA LIVE!

24.5. - 8.9.2019

czePraha - Klášter Svaté Anežky České Tři měsíce plné umění, hudby, filmu, divadla, workshopů i netradičních sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie.

Jetzt stattgefundene

VÝSTAVA FUCHSIÍ

25.5. - 29.9.2019

czeBuchlovice - zámek Sbírka fuchsií čítající více než 1400 druhů, starých i nových odrůd od šlechtitelů celého světa včetně slavných českých odrůd. Společně s výstavou balkónovýcg květin.

Jetzt stattgefundene

LANDSCAPE FESTIVAL

30.5. - 10.10.2019

czeOstrava Základní ideou festivalu je zvýšení povědomí o rozsahu, smyslu a významu oboru krajinářské architektury ve vztahu k současné architektuře, umění a veřejnému prostoru. Festival se snaží o osvětu a mezioborový dialog nejen českých, ale také mezinárodních odborníků, umělců, politiků a široké veřejnosti.

Jetzt stattgefundene

WESTBÖHMISCHER SOMMER BAROCK FESTIVAL

7.6. - 14.9.2019

czeMariánská Týnice, Klatovy, Zelená Hora, Tachov, Plasy, Záluží u Studa, Hrádek u Sušice, Svojšín, Manětín, Blovice, Chotěšov Hlavní osu tvoří 8 top akcí ve významných barokních lokalitách Plzeňského kraje.

Jetzt stattgefundene

SPORT FESTIVAL

20.6. - 20.6.2019

czePlzeň - OC Plaza Den plný pohybu, sportu a dobré zábavy. Každý si může vyzkoušet některou z desítek sportovních aktivit, seznámit se a vyzkoušet si tradiční i trendové sporty. Dětem může napovědět, jaký sport by je mohl nejvíce bavit. Nechybí exhibice, možnost přímo oslovit známé sportovce nebo získat cenný suvenýr v podobě jejich podpisu při autogramiádách. Nechybí kulturně-hudební program.

TATTOO CONVENTION PRAGUE

21.6. - 23.6.2019

czePraha - Výstaviště Holešovice Pražský festival tetování

KEFASFEST

21.6. - 23.6.2019

czeDolní Kounice - Klášter Rosa Coeli  Křesťanský festival pro mládež s bohatým programem plným hudby, sportovních aktivit a kreativních workshopů. Program doplňují výstavy, filmy, divadlo a přednášky na aktuální témata.

FIVE-PETALLED ROSE CELEBRATIONS ČESKÝ KRUMLOV

21.6. - 23.6.2019

czeČeský krumlov 33. ročník městské historické slavnosti z období renesance, panování Posledních Rožmberků

PRAGUE MAKER FAIRE

22.6. - 23.6.2019

czePraha - Výstaviště Holešovice Setkání tvořivých a zvídavých lidí, které baví zkoušet nové věci a neformálně sdílet poznatky a zkušenosti v přátelském prostředí. Částečně zábavný jarmark, ale také veletrh pro “makery” všech generací, ať už inženýry, řemeslníky, umělce, kutily, zahradníky nebo vědce. Maker Faire ukazuje současný svět elektroniky jako přístupný, zábavný a kreativní, blízký jak dětem, tak rodičům nebo prarodičům hledajícím aktivní zábavu, užitečné dovednosti a nové nápady.

3. MUSIKALISCHER SOMMER ŽELEZNICE

22.6. - 22.6.2019

czeŽeleznice - Café Terasy  Nový Hrábě + PIJ Band

LUHOVANÝ VINCENC

27.6. - 30.6.2019

czeLuhačovice The aim of the festival is the enrichment of the cultural life of Luhačovice and the progress of live musical, dramatic, dance, visual art, literary and film forms.

FESTIVAL FANTAZIE

28.6. - 7.7.2019

czeChotěboř Největší český festival popkultury - sci-fi a technologie, fantasy a horor, mýty a historie ve filmech, seriálech, anime, comicsu, knihách, hrách: přednášky, besedy, workshopy, soutěže...

( Seite 1 / 5 )