Veletržní příloha deníku Hospodářské noviny

Podle oborů

Výpis oboru: Gastronomické akce

( Strana 1 / 1 )

ZAŽIJ BALKÁN

6.3. - 6.3.2019

czePraha - Anděl - pěší zóna Festival představí návštěvníkům balkánskou kulturu, tradice a gastronomii.

GARDEN FOOD FESTIVAL PRAHA

4.4. - 6.4.2019

czePraha - Invalidovna Zkoušíte rádi exotické delikatesy? Nebo milujete spíše tradiční českou a regionální kuchyni? Garden Food Festival vám po čtyřech ročnících na Moravě nabídne v pražské premiéře řadu speciálních a nezapomenutelných gastronomických zážitků. Představíme vám zajímavé kulinářské koncepty z Prahy, celé republiky i ze zahraničí, ochutnáte farmářské a lokální produkty, destiláty, tuzemská i světová vína či produkty z minipivovarů. V degustačním menu nebudou chybět ani hudební představení.

ASIA FEST

19.4. - 20.4.2019

czePraha - Smíchovská náplavka Street food festival pro všechny milovníky asijské kultury a kuchyně. Stovky chutí a vůní na jednom místě! Můžete se těšit na vybrané stánky kulinářského umění a bohatý kulturním program nejen pro celou rodinu.

PIVNÍ FESTIVAL BRNO

24.4. - 27.4.2019

czeBrno - nám. Svobody Pivní festival Brno je festivalem především chutí a zážitků, na kterém se představí 15 středních pivovarů a minipivovarů z celé ČR, ale i zahraničí, doplněné o stánky s občerstvením a regionálními prodejci.

GARDEN FOOD FESTIVAL OSTRAVA

27.4. - 28.4.2019

czeOstrava - Slezskoostravský hrad Zajímavé kulinářské koncepty z celé republiky i ze zahraničí, farmářské a lokální produkty, destiláty, tuzemská i světová vína či produkty z minipivovarů. V degustačním menu nebudou chybět ani hudební představení a program pro děti.

GARDEN FOOD FESTIVAL ROŽNOV p. R.

25.5. - 26.5.2019

czeRožnov p. R. - Městský park Na své si přijdou příznivci vybraných delikates i tradiční české kuchyně. Organizátoři podporují místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propagují gastroturistiku. Akce současně přináší nové trendy v gastronomii, ukazuje zajímavé koncepty, přiváží špičkové kuchaře a kvalitní hudební představení.

NEJLEPŠÍ ČESKÁ VÍNA V PRAZE

3.6. - 3.6.2019

czePraha - Novoměstská radnice 3. ročník festivalu nejlepších českých vín, který pořádá Cech českých vinařů. Národní soutěž Vinařské oblasti Čechy. Předání cen vinařům a degustace oceněných vín

PRAŽSKÉ VINICE

8.6. - 9.6.2019

czePraha - různá místa Putování městskými i soukromými vinicemi hlavního města. Poznejte autenticitu a výjimečnost vín z pražských vinic. Jedinečné polohy těchto zelených částí Prahy, z nichž některé jsou památkově chráněnými územími, veřejnosti běžně nepřístupnými, navíc poskytnou nevšední výhledy na město. Komentované vycházky a prezentace jednotlivých pražských vinic a jejich produkce se budou konat od 10.00 do 17.00 hodin.

FESTIVAL MINIPIVOVARŮ NA PRAŽSKÉM HRADĚ

14.6. - 15.6.2019

czePraha - Královská zahrada Pražského hradu Degustační akce

APETIT PIKNIK

15.6. - 15.6.2019

czePraha - park Grébovka (Havlíčkovy sady) 9. kulinární trh a gastronomický festival, skvělé jídlo a pití, nové kulinární hvězdy a skvělá atmosféra a spousta zábavy pod širým nebem!

BOSKOVICE

4.7. - 7.7.2019

czeBoskovice  27. ročník festivalu pro židovskou čtvrť. Během čtyř dnů na vás čekají koncerty různých hudebních žánrů, divadelní představení pro děti i dospělé, filmové projekce, výstavy a autorská čtení.

FESTIVAL NÁRODŮ PODYJÍ

19.7. - 21.7.2019

czeMikulov - náměstí XX. kulinářský a hudební festival - jedinečné setkání s obrovskou kuchyní pod širým nebem, kde lze na jednom místě pouze jedenkrát v roce ochutnat speciality z téměř celé Evropy.

GARDEN FOOD FESTIVAL UH. HRADIŠTĚ

31.8. - 1.9.2019

czeUherské Hradiště - Smetanovy sady Na své si přijdou příznivci vybraných delikates i tradiční české kuchyně. Organizátoři podporují místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propagují gastroturistiku. Akce současně přináší nové trendy v gastronomii, ukazuje zajímavé koncepty, přiváží špičkové kuchaře a kvalitní hudební představení.

ZAŽÍT MĚSTO JINAK

21.9. - 21.9.2019

czeRůzná města a místa Sousedské slavnosti, jejichž náplň vytvářejí sami obyvatelé daných lokalit. Jsou založené na principu společného sdílení veřejného prostoru, vzájemné výpomoci a dobrovolnickém nasazení místních organizátorů a mnoha dalších subjektů. 75 míst v Praze a 25 dalších měst.

GARDEN FOOD FESTIVAL OLOMOUC

28.9. - 29.9.2019

czeOlomouc - Korunní pevnůstka Zajímavé kulinářské koncepty z celé republiky i ze zahraničí, farmářské a lokální produkty, destiláty, tuzemská i světová vína či produkty z minipivovarů. V degustačním menu nebudou chybět ani hudební představení.

( Strana 1 / 1 )