Veletržní příloha deníku Hospodářské noviny

Podle oborů

Výpis oboru: Ostatní kulturní akce

( Strana 1 / 50 )  

Proběhlé akce

KŘIDÝLKO NEBO STEHÝNKO

23.6. - 23.6.2018

czePraha - Smíchovská náplavka Těšit se můžete na pečenou perličku, grilovaná kuřata, uzená kachní prsa, nadívané křepelky, amerického krocana, husí rilletes, čínskou kachnu a další.

LETNÍ STREET FOOD SMÍCHOV

23.6. - 23.6.2018

czePraha - dvůr pivovaru Staropramen Cílem festivalu je představit návštěvníkům aktuální trendy v oblasti „streetfoodové“ gastronomie a dát možnost ochutnat pokrmy, se kterými se lidé ve světě běžně setkávají.

UNITED ISLANDS OF PRAGUE

22.6. - 23.6.2018

czePraha - Karlín Mezinárodní hudební multižánrový festival

FESTIAL SPORTU

21.6. - 21.6.2018

czePlzeň - OC Plaza Den plný pohybu, sportu a dobré zábavy. Každý si může vyzkoušet některou z desítek sportovních aktivit, seznámit se a vyzkoušet si tradiční i trendové sporty. Dětem může napovědět, jaký sport by je mohl nejvíce bavit. Nechybí exhibice, možnost přímo oslovit známé sportovce nebo získat cenný suvenýr v podobě jejich podpisu při autogramiádách. Nechybí bohatý kulturně-hudebnímu program.

VŠECHNY CHUTĚ SVĚTA

16.6. - 16.6.2018

czeDobřichovice - zámek Food festival na zámku v Dobřichovicích. Můžete zde ochutnat šťavnatý gruzinský šašlik, vietnamskou bun cha, bretaňské palačinky, mexické quesadilla, americké hamburgery, africkou samosu, malajskou laksu a další. Aby vám lépe trávilo, je pro vás a vaše děti připraven adrenalinový park.

PRAŽSKÝ FESTIVAL SPORTU A VOLNÉHO ČASU

16.6. - 20.6.2018

czePraha - Letenská pláň Především děti budou mít šanci si vyzkoušet velkou škálu sportovních a volnočasových aktivit pod dohledem odborných trenérů a lektorů. Pro všechny účastníky, malé i velké, bude připraven také bohatý doprovodný program plný hudby, tance i divadla.

FESTIVAL MINIPIVOVARŮ NA PRAŽSKÉM HRADĚ

15.6. - 16.6.2018

czePraha - Královská zahrada Pražského hradu Degustační akce

ZAŽIJ MEXICO

13.6. - 13.6.2018

czePraha - Anděl Festival představí návštěvníkům mexickou kulturu, tradice a gastronomii. Projekt připravujeme za podpory mexické ambasády a MČ Praha 5.

PRAŽSKÁ MUZEJNÍ NOC

9.6. - 9.6.2018

czePraha - různá místa Unikátní akce je tradičně jednou z nejnavštěvovanějších v Praze a přináší možnost prozkoumat kulturní bohatství naší metropole ve zcela ojedinělé atmosféře.

PRAŽSKÉ VINICE

9.6. - 10.6.2018

czePraha - různá místa Putování vinicemi hlavního města s cílem rozšířit povědomí o pražských vinicích, seznámit veřejnost s jejich historií, současností a s plány do budoucna, vyzdvihnout autenticitu a výjimečnost vín z pražských vinic. Připraveny budou komentované vycházky a prezentace jednotlivých pražských vinic a jejich produkce.

VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD

9.6. - 10.6.2018

czeČeská republika - různá místa Jedinečná celorepubliková akce, která umožňuje nahlédnout do niter českých zahrad a parků majících povahu veřejnou s možností nakouknuti i do některých zahrad soukromých.

PRAŽSKÁ MUZEJNÍ NOC 2018 NA NOVOMĚSTSKÉ RADNICI

9.6. - 9.6.2018

czePraha - Novoměstská radnice Novoměstská radnice se opět zúčastní PMN se zajímavým programem a nabídne prohlídku prostor, které nejsou veřejnosti běžně přístupné. Nebude chybět možnost se občerstvit na nádvoří v souvislosti s festivalem pouličního jídla Street Food Pop Up.

SLEZSKÁ LILIE

8.6. - 10.6.2018

czeMoravská Ostrava a Ostrava-Kunčičky 8. mezinárodní křesťanský festival

BONSAI MERKLÍN

2.6. - 3.6.2018

czeMerklín u Přeštic - Zámek XV. mezinárodní výstava bonsají a suiseki, seznámení návštěvníků s kulturními tradicemi Země vycházejícího slunce

AVIATICKÁ POUŤ

2.6. - 3.6.2018

czePardubice - letiště Program Aviatické pouti je koncipován jako velkoprostorové divadlo na zemi i ve vzduchu. Ztvárňujeme scény z dějin aviatiky a slavné válečné scény. Účinkují nejlepší piloti a slavná letadla. Vše je také doplněno pyrotechnickými efekty, množstvím pozemní techniky a vojáků v dobových uniformách. Nebude chybět akrobacie v podání mistrů světa a pro nejmenší máme připraven velký dětský den.

( Strana 1 / 50 )