Veletržní příloha deníku Hospodářské noviny

Podle oborů

Výpis oboru: Koncerty

( Strana 1 / 2 )  

STYLOVÉ VEČERY 2017

19.1. - 14.12.2017

czePraha - Novoměstská radnice Komorní orchestr "Harmonia Praga" připravil na rok 2017 IV. ročník cyklu sedmi koncertů s komorním orchestrem Harmonia Praga na Novoměstské radnici.

Právě probíhá

FESTIVAL CAVE BEAT 2017

8.4. - 23.9.2017

czeBlansko - Jeskyně Výpustek Mezinárodní benefiční festival v jeskyních Cave Beat - hudební dialog pravěkých jeskynních prostor s živou akustickou hudbou a zpěvem.

Právě probíhá

KULTURNÍ LÉTO V SENÁTU 2017

18.5. - 28.9.2017

czePraha - Valdštejnská zahrada Každý čtvrtek od 18. května do 28. září od 17 hod. ve Valdštejnské zahradě. Koncerty se konají za každého počasí.

Právě probíhá

FESTIVAL m3 / UMĚNÍ V PROSTORU

6.6. - 1.10.2017

czePraha - Karlín Přehlídka vizuálního umění v ulicích Prahy - nová přehlídka výtvarného umění pod širým nebem. Umělecké intervence / SITE SPECIFIC / Městská architektura/ Performance/ Koncerty / Workshopy.

Právě probíhá

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚ ČESKÝ KRUMLOV 2017

7.6. - 3.9.2017

czeČeský Krumlov - Otáčivé hlediště Český Krumlov Otáčivé hlediště Český Krumlov, přední evropská otevřená "open - air" scéna, je světově ojedinělý reprezentant přírodního plenérového divadla s originálním využíváním scénického prostoru. V letní sezóně zde účinkují soubory činohry, baletu a opery s předními českými i zahraničními umělci. Diváci tak mohou během letní sezóny shlédnout pod širým nebem více jak 80 představení.

Právě probíhá

ANEŽKA LIVE!

21.6. - 30.9.2017

czePraha - Klášter Svaté Anežky České Tři měsíce plné umění, hudby, filmu, divadla, workshopů i netradičních sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie. Sledujte Národní galerie v Praze a Národní galerie dětem a neunikne vám nic z aktuálního programu.

Právě probíhá

NOVOFEST - NOVOMĚSTSKÝ LETNÍ FESTIVAL 2017

22.6. - 19.9.2017

czePraha - Novoměstská radnice, Velký sál Již sedmý ročník hudebního festivalu Novofest bude věnován smyčcovým nástrojům. Festival nabídne v průběhu léta pět koncertů a swingově taneční večer.

Právě probíhá

MEZINÁRODNÍ TRIENÁLE SKLA A BIŽUTERIE JABLONEC 2017

24.6. - 28.10.2017

czeJabloncec nad Nisou - výstaviště Eurocentra, Muzeum skla a bižuterie a další místa Jedinečná výběrová přehlídka současného českého skla a bižuterie. V rámci projektu Mezinárodní trienále Jablonec 2017 se na pěti výstavách představí sedm desítek výrobců skla, bižuterie a šperku, designových značek a studií v oboru skla, bižuterie a šperku - vystavovat budou firmy z ČR a česká zastoupení zahraničních firem. Postupné otevírání jednotlivých výstav s doprovodným kulturním programem.

Právě probíhá

FESTIVAL HUDBA POD HVĚZDAMI

15.7. - 27.8.2017

czePraha - Klementinum První ročník festivalu hudby, tance a umění vůbec. Na révovém nádvoří se představí bohatý program, který je zaměřený nejen na klasickou hudbu. Každý si najde svůj oblíbený žánr, ať již se jedná o chanson, muzikál či divadlo.

Právě probíhá

ČESKÉ HRADY.CZ

14.8. - 3.9.2017

czeTočník, Švihov, Veveří, Bouzov a jiná místa České hrady.cz je letní kulturní festival. 13. ročník se uskuteční během léta 2017 na významných českých historických památkách postupně v osmi různých krajích České republiky a na slovenském hradě Červený Kameň. Vstupenky na festival na oba dny lze zakoupit online.

Právě probíhá

PETR NEKORANEC & JEHO HOSTÉ

4.9. - 4.9.2017

czePraha - Novoměstská radnice Koncert tenoristy Petra Nekorance, jednoho z nejvýraznějších talentů současného operního světa, a jeho hostů.

DVOŘÁKOVA PRAHA

7.9. - 23.9.2017

czePraha - Rudolfinum, Anežský klášter Mezinárodní hudební festival. Na pódiích Dvořákovy Prahy vystupují jen špičkoví sólisté, dirigenti, mezinárodně nejuznávanější orchestry a komorní soubory, které představují mezinárodnímu publiku Dvořákovu hudbu i díla dalších světových skladatelů. Letošní program je uspořádán do stálých programových řad a obohacen o ranou tvorbu Antonína Dvořáka.

MUSIC FESTIWALL 2017

8.9. - 19.9.2017

czePraha - modřanský areál Kytary.cz  Druhý ročník největšího českého festivalu pro hudebníky i nejširší veřejnost je akcí veletržního formátu. Čekají na vás koncerty s atraktivními hosty - Michal Pavlíček, dvorní kytarista Ozzyho Osbourna - Gus G, italský kytarový virtuóz Peppino D’Agostino, nejlepší akustický hráč světa, nebo fenomenální britský kytarista Alex Hutchings. Pro návštěvníky budou připraveny výstavy i prezentace atraktivních nástrojů, semináře, besedy a workshopy, připraven je i program pro rodiče s dětmi.

COOL V PLOTĚ

8.9. - 10.9.2017

czePísek - různá místa města  Osm pódií v historickém centru Písku. Více než 30 umělců z devíti zemí světa. Alternativní hudba různých žánrů, moderní tanec, video art, Djs, autorská čtení, busking a mnoho dalšího v podání pouze a jedině jednoho umělce. Festival Cool v Plotě se koná již po osmé v jihočeském Písku. 8. a 9. září zažijete úplně jiný festival než na jaký jste byli doposud zvyklí.

MORAVSKÝ PODZIM 2017

6.10. - 28.10.2017

czeBrno - Besední dům Festival Moravský podzim se řadí mezi nejvýznamnější kulturní události v České republice. Koná se jednou za dva roky. Letos bude pro milovníky vážné hudby připraven "Festivalový předkrm" - dne 30.9. vystopí v Besedním domě houslistka Clara Jumi Kang a Tongyeong Festival Orchestra s dirigentem Heinzem Holligerem.

( Strana 1 / 2 )