Veletržní příloha deníku Hospodářské noviny

Podle oborů

Výpis oboru: Koncerty

( Strana 1 / 7 )  

STYLOVÉ VEČERY 2019

17.1. - 5.12.2019

czePraha - Novoměstská radnice - Velký sál Smyčcový orchestr Harmonia Praga s uměleckým vedoucím, houslistou Miroslavem Vilímcem a dirigentem Štefanem Britvíkem vstupuje v roce 2019 do 6. ročníku cyklu koncertů na Novoměstské radnici s názvem Stylové večery.

Právě probíhá

PRAŽSKÉ JARO

12.5. - 4.6.2019

czePraha - významné pražské koncertní síně, kostely a další místa 74. mezinárodní hudební festival

Právě probíhá

PRAGUE PROMS

18.5. - 13.7.2019

czePraha - různá místa 15. ročník mezinárodního hudebního festivalu

Právě probíhá

ANEŽKA LIVE!

24.5. - 8.9.2019

czePraha - Klášter Svaté Anežky České Tři měsíce plné umění, hudby, filmu, divadla, workshopů i netradičních sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie.

Právě probíhá

MEZI PLOTY

25.5. - 26.5.2019

czePraha - areál Psychiatrické nemocnice v Bohnicích Festival "Mezi ploty" je scénou nejpopulárnějších hudebních žánrů propojující širokou veřejnost se zdravotně postiženými a duševně nemocnými, bourá všechny bariéry. Má kvalitní dramaturgii a obrovský společenský dopad. Můžete se těšit na české a slovenské hudební špičky, hip hopové mágy, elitu alternativní scény, divadla, workshopy a další doprovodný program nejen pro děti.

Právě probíhá

KHAMORO

26.5. - 1.6.2019

czePraha - různá místa Světový romský festival

MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL LEOŠE JANÁČKA

28.5. - 1.7.2019

czeOstrava, Hukvaldy, Opava, Ludgeřovice, Hlučín, Bohumín, Frýdek-Místek, Mikolow, Krnov, Příbor Loni se poprvé konal Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka, který vznikl spojením festivalů Janáčkův máj a Janáčkovy Hukvaldy. Letošní ročník zve do velkých koncertních síní, ale také do sakrálních prostor, zámku, hornického muzea, rozhlasového studia nebo open air prostor v Hukvaldech. Festivalová programová nabídka uspokojí náročné posluchače i rodiny s dětmi.

ROCKOVÝ SLUNOVRAT

31.5. - 1.6.2019

czeŘevnice - Lesní divadlo  Poctivý hudební festival s jedinečnou atmosférou v atraktivním prostředí - průřez všemi možnými žánry (ska a rock, letos I reggae, punk nebo alternativy)

FESTIVAL SVOJŠICE

31.5. - 31.5.2019

czeSvojšice - Letní areál 19. ročník festivalu zaměřeného čistě na elektronickou hudbu. Orientuje se hlavně na fanoušky techno, hard techno a drum & bassové hudby.

UNITED ISLANDS OF PRAGUE

31.5. - 2.6.2019

czePraha - Karlín Mezinárodní hudební multižánrový festival. Festival United Islands se bude opět soustředit především na objevování nové muziky a hudebních talentů. Kromě mladých vycházejících hvězd se ale návštěvníci mohou těšit i na vystoupení několika stálic české i zahraniční hudební scény, které hudební objevy přijdou naživo podpořit. Součástí budou tradičně i zajímavé kreativní aktivity nejen pro dospělé ale i pro děti. United Islands of Prague tak poskytne skvělé zázemí i rodinám s dětmi.

90s EXPLOSION OPEN-AIR FESTIVAL

31.5. - 31.5.2019

czeBrno - fotbalový stadion Za Lužánkami Největší festival nejlepších interpretů devadesátých let. Světový koncept s největšími ikonami této doby na jednom velkolepém podiu.

ZUŠ OPEN

31.5. - 1.6.2019

czeRůzná města Celostátní hapenning základních uměleckých škol ve veřejném prostoru. Bohatý program pro širokou veřejnost napříč generacemi. Hudba, tanec, divadlo, výstavy, workshopy.

MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

1.6. - 9.6.2019

czeKutná Hora Mezinárodní festival komorní hudby. V programu jsou i projekty na pomezí žánrů; z oblasti soudobé, jazzové nebo dokonce i rockové hudby v citlivém spojení s klasickou hudbou.

CITY FEST

1.6. - 1.6.2019

czePraha - Výstaviště Holešovice Festival nejlepší elektronické taneční hudby současnosti. Světové hvězdy a skvělá audiovizuální show.

KRZYSZTOF POPEK INTERNATIONAL PROJECT (Polsko / Spojené státy)

2.6. - 2.6.2019

czePraha - Novoměstská radnice Polský flétnista a kapelník Krzysztof Popek sestavil pod svým vedením speciální mezinárodní projekt, jehož se zúčastní trumpetista Eddie Henderson, pianista Kirk Lightsey, basista Cameron Brown, bubeník John Betsch.

( Strana 1 / 7 )