Veletržní příloha deníku Hospodářské noviny

Podle oborů

Výpis oboru: Divadlo

( Strana 1 / 1 )

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚ ČESKÝ KRUMLOV 2017

7.6. - 3.9.2017

czeČeský Krumlov - Otáčivé hlediště Český Krumlov Otáčivé hlediště Český Krumlov, přední evropská otevřená "open - air" scéna, je světově ojedinělý reprezentant přírodního plenérového divadla s originálním využíváním scénického prostoru. V letní sezóně zde účinkují soubory činohry, baletu a opery s předními českými i zahraničními umělci. Diváci tak mohou během letní sezóny shlédnout pod širým nebem více jak 80 představení.

Právě probíhá

ANEŽKA LIVE!

21.6. - 30.9.2017

czePraha - Klášter Svaté Anežky České Tři měsíce plné umění, hudby, filmu, divadla, workshopů i netradičních sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie. Sledujte Národní galerie v Praze a Národní galerie dětem a neunikne vám nic z aktuálního programu.

Právě probíhá

LETNÍ LETNÁ 2017

17.8. - 3.9.2017

czePraha - Letenské sady Letošní čtrnáctý ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu Letní Letná představí celou plejádu špičkových zahraničních souborů z Evropy i zpoza oceánu, ale také ty nejlepší soubory domácí scény. Bohatý divadelní program, představení a aktivity pro děti, pro dospělé místa k odpočinku i zábavě.

Právě probíhá

( Strana 1 / 1 )